alfa romeo yol yardım

Acil
Yol Yardım

Alfa Romeo'nuzun yola güvenli bir şekilde devam edemeyeceği durumlarda teknik donanıma sahip personelimiz ile en kısa sürede, araç başında onarıma, yerinde onarımın mümkün olmadığı hallerde ise anlaşmalı çekici hizmetimiz ile size yardımcı olmaya hazırız.

alfa romeo ekspertiz

Ekspertiz

Önce biz
Bakalım

Hayalinizdeki Alfa Romeo'ya siz sahip olmadan önce sizin için doğru araç olup olmadığına birlikte karar verelim. Ekspertiz raporununda size detaylı bilgileri ve eksikleri iletiyoruz. Kontrol Listemiz;
- Boya ve Kaporta Kontrolü
- Mekanik, Motor ve Yürüyen Aksam Durumu
- Bilgisayar ile Tüm Sensör ve Parametrelerin Kontrolü
- Orjinal Kilometre Tespiti
- Yol Sürüş Testi
- İç Trim Parçaları Kontrolü

alfa romeo mekanik

Mekanik Hizmetler

Onarım ve
Bakım

Aracınızın ilk günkü performansıyla yol alması için periyodik bakım ve oluşan arızaların onarımı önemlidir. Alfa Romeo marka otomobiller üzerinde uzmanlaşmış kadromuz ile uzun yıllardır güvenli ve keyifli sürüşünüz için çalışıyoruz.

alfa romeo muayene

TüvTürk
Muayene Hazırlığı

TüvTürk Arac muayene zamanından önce servisimiz tarafından özellikle kilit noktalar kontrol edilir ve eksikleri tamamlanarak sizlere güvenli ve eksiksiz bir şekilde TÜV'den geçmesine yardımcı olur.

-Tüm gerekli evrakların kontrolü,
-Yangın tüpü, ecza ve yol yardım ekipmanları,
-LPG'li araçlar için sızdırmazlık raporu,
-Egzoz Emisyon Ölçümleri,
-Araç Aydınlatmalarının kontrolü,
-Far ayarı,
-Yağ kaçakları ve frenlerin kontrolü,
-Yürüyen aksam ve motor durumu.

alfa romeo yedek parça

Yedek Parça
ve Aksesuar

Geniş tedarik ağımız ile sizlere en kaliteli parçayı en uygun imkanlar ile sunmaktayız. Servisimiz de Orjinal parça kullanımına öncelik veriyoruz. Bunun yanı sıra sizlerin isteklerine hizmet edebilmek amacıyla yan sanayi, muadil ve kullanılmış parça stoklarımız her türlü probleminizi çözmek için hazır durumdadır.

Boya ve Kaporta

Boyasız
Düzeltme

Bünyemizde bulunan kaporta ve boya departmanımız ile araçlarınızda oluşabilecek her türlü hasarı onarmaktayız. Küçük Hasarlarınız da Aracınızın Orjinaliği bozulmadan boyasız göçük düzeltme hizmeti vermekteyiz.

 alfa romeo klima gazı

Klima Gazı & Akü Kontrolü
ve Far Ayarı

Tam donanımlı servisimiz de son teknolojinin cihazlar yardımıyla uzman ekibimiz tarafından, Akünüzün kontrolü, Far ayarı, Klima gazı dolumu ve kaçak kontrolü hizmetleri vermekteyiz.

alfa romeo sigorta

Sigorta
İşlemleri

Kaskonuz ya da Zorunlu Trafik Sigortanız hangi şirketten olursa olsun, meydana gelebilecek her türlü hasar onarımında sizin yanınızdayız.