Servis Anlayışı

Profesyonellik
ve Tecrübe

2001 yılından beri Bostancı Oto Sanayi Sitesi'nde sizlere hizmet veren Alfa Sportivo, konusunda uzman olmasının yanı sıra Alfa Romeo markasına gönülden bağlı bir ekip ile çalışmaktadır. Bilinçli servis çıtamızı daha da yükselterek teknolojinin sağlayabildiği en modern elektronik cihazlar ve bilgisayarlı kontrol sistemleriyle servisimizi yenilemekteyiz.

alfa sportivo hakkımızda
alfa sportivo hakkımızda

Alfa Romeo'nuzun
Evi

Kurulduğumuz günden bu yana Alfa Sportivo Alfa Romeo kullanıcılarının özel beklentileri olan kalite ve prestij gibi konularda her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Otomobilinizi bize emanet ettiğinizde gözünüzün arkada kalmıyor olması en önemli ilkelerimizden. Konusunda uzman 8 çalışanımız ve 20 yılı aşkın süredir Alfa Romeo otomobilleri üzerinde tecrübeye sahip ustalarımızla, bilgi ve becerilerimizle en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Servisimizde; müşterimizi bekleme salonu, wireless internet, tv ve çay-kahve imkanları ile misafir etmekteyiz.

alfa sportivo hakkımızda

Bir Servisin
Ötesinde

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, yenilikçi çözümler, işimizi tutku ile yapmak Alfa Sportivo için vazgeçilmezler arasındadır. Yaptırmış olduğumuz 3. şahıs mali sorumluluk ve yangın sigorta poliçeleri ile müşterilerimizi de güvence altında tutmaktayız.